bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-04-24 17:15:38

GrubaNatalia79
Gość
WindowsOpera 97.0.0.0

Hejka! Moja rekrutacja

Ile masz lat?: mam 15 lat

Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost :
najwyższa; 83kg 
najniższa ; 61 kg
obecna waga; 79.7 kg  ( schudłam 3.3 kg przez ostatnie 4 dni )
wzrost; 173 cm


Mój cel (wagowy) : dążę do wagi 57 kg 


Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny: Moja przygoda z tym stylem życia zaczęła sie gdy miałam 13 lat , ale oczywiście kiedy byłam już bardzo blisko mojej wymarzonej wagi (57kg) to moi rodzice się dowiedzieli i znaleźli jedzenie które chowałam po kątach , odpuściłam sobie przez na rok lecz postanowiłam wrócić , bo tak mi tego brakuje i zaczęłam znowu ćwiczyć co dla mojego ciało to był wielki szok. Aktualnie trzymam limitu 800 kcal ale jutro sobie zmniejszę do 700 kcal . 

Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana" : Dla mnie to jest styl życia którym chce podążać , bo czuje że to jest moje miejsce pomiędzy innymi motylkami .


Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz? : Należałam raz ale niestety już każdy przestał się udzielać a po jakimś czasie wygasło ... ale chce spróbować jeszcze raz [dblpt])


Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść? : czego oczekuje ? zrozumienia i rad w trudnych chwilach , a co bym wniosła ? wsparcie i zrozumienie dla innych [dblpt])


Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Natalia i mam 15 lat . Gram na pianinie i śpiewam co będzie w przyszłości moją pracą i pasją , a ludzie na całym świecie będą mnie znać z mojego talentu <3

#2 2023-04-26 20:33:07

Beznazwy
Motylek
Dołączył: 2022-06-06
Liczba postów: 437
AndroidChrome 112.0.0.0

Odp: Hejka! Moja rekrutacja

Witaj! Obawiam się, że na limicie 700 w dłuższej perspektywie czasowej ciężko funkcjonować. Szczególnie, jak chce się gdzieś po drodze zachować względną równowagę. Co planujesz dalej?

Offline

#3 2023-05-04 09:50:23

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 784
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsFirefox 112.0

Odp: Hejka! Moja rekrutacja

Cześć! [dblpt])

Jesteś młoda i przy obecnej wadze nie musisz aż tak bardzo ucinać kalorii tym bardziej jeśli jak sama piszesz wróciłaś do aktywiści fizycznej.
W twoim wieku organizm potrzebuje wartości odżywczych ze zdrowej diety, także zdrowy, czysty talerz, ruch i będzie waga spadać jedząc spokojnie 1400 kcal a nie głodząc się.

Offline

#4 2023-05-21 08:46:18

Shee
Administrator
Dołączył: 2022-07-08
Liczba postów: 784
Waga obecna: 46,8
Waga docelowa: 45
Wzrost: 160
WWW
WindowsChrome 113.0.0.0

Odp: Hejka! Moja rekrutacja

Jesteś?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
freepols - vukodrakkainenpyl - gorpg - demilus - rose