bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-02-18 19:40:43

p4nika
Gość
WindowsChrome 109.0.0.0

p4nika

1. Ile masz lat?

35

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.

67, 49, obecnie boję się wejść na wagę, na oko obstawiam między 54 a 58, 170 cm

3. Twój cel (wagowy).

46

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.

ED mam od gimnazjum, stosowanie się do diet sinusoidalne, bywały okresy po 300 kcal i takie, gdzie przestawałam liczyć po 2500 w górę.
Teraz staram się oscylować pomiędzy 700-1200 + ruch.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?

Codziennością, normalnością, obowiązkiem, jedną z podstaw funkcjonowania w życiu.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?

Dwa razy. Jedno zdechło, na drugie zapisałam się w kolejnym ogólnożyciowym kryzysie i niestety zostałam wyjebana. Kilka razy próbowałam się gdzieś zadomowić, ale na dłuższą metę nie odpowiadała mi atmosfera.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?

Wychodzę z bagna, potrzebuję czegoś bezpiecznego, stabilnego i pewnego. Szukam fundamentu przy rozpoczynaniu życia od nowa.
Zbyt dużo pewnie nie wniosę, jestem trudnym człowiekiem, z góry za to przepraszam.

8. Opowiedz coś o sobie

Matka, żona, urzędnik. Asperger, depresja, ED. Człowiek urodzony po to, żeby być nieszczęśliwy. Niespełniony artysta sztuk plastycznych. Lubię koty, rośliny doniczkowe, puzzle i wiolonczelę.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
demilus - gorpg - thewitchercraft - vestrpg - freepols