bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-02-16 16:10:40

Nymfetamina
Gość
AndroidChrome 108.0.0.0

Nymfetamina

1. Ile masz lat?

20

2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost

66/42/60kg 160cm

3. Twój cel (wagowy).

Komfort. Nie mam pojęcia ile to jest w zasadzie. Przeszłam przez bardzo dużo kształtów w bardzo różnej kondycji psychicznej. Dobrze się czułam na 48-50, chciałabym być mała i lekka na 45, albo silna i rozbudowana może nawet na obecne 60 i tylko rozkład tkanek się zmieni.

4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.

W tym momencie głównie staram się sobie nie szkodzić, nie bingeować, jeść zdrowo, jak mam siłę to trzymać deficyt, ale siedzę w tym bagnie od kiedy pamiętam, może z 10 lat, więc mam tak nasrane w głowie że jest ciężko.

Chciałabym lepiej zbilansować mój jadłospis, może wrócić do mięsa którego aktualnie nie jem, znowu poprawnie rozkładać makro (kiedyś bardzo tego pilnowałam).
Nauczyć się nie opierać na jedzeniu. Tak wiem, brzmi skurwysyńsko trudno.

5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?

Gdybym chciała być górnolotna to powiedziałabym że romantyzacją swojego cierpienia żeby było bardziej znośne, ale nienawidzę patosu. Więc chyba ucieczką, trochę grupą wsparcia, trochę odpowiednikiem tej grupki żuli na ławeczce w parku którzy nie są gotowi na odwyk, więc marzną razem żeby przynajmniej nie być samotnym w uzależnieniu. Jest 2023, nikt już nie ma siły na "Co mnie żywi to mnie niszczy" i pierdolenie się z 13punktowym dekalogiem.

6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?

Byłam, 2 zdechły, potem miałam jedną z "nie mam siły" faz.

7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?

Chcę mieć gdzie zwiać. Może potrzebuję gdzieś się wylewać. Trochę tęsknię. Jestem cholerną skorupką, więc niewiele mogę dać od siebie, ale jak ktoś mnie będzie potrzebował, to będę.

8. Opowiedz coś o sobie

Nie wiem. Jestem w punkcie gdzie wszystko mi się wywróciło i muszę się mocno zastanowić o ci mi chodzi, na czym mi zależy i jak to zrobić. Mam żeczy mtóre robię, niektóre nawet bardzo długo, coś nad czym pracuję, coś czego jie chcę puścić, albo istotne elementy codzienności. Problem w tym że nic już nie czuć. Muszę się zdecydować czy chcę kolejne lata reanimować to co mam (jak na razie większych efektów brak), czy zacząć coś nowego. Powiedzmy że jak mnie przyjmiecie to będę na bieżąco opowiadać jak mi idzie szukanie siebie, bo o osobie którą jestem teraz nie chce mi się gadać.

Trzymajcie się, może do przeczytania (}I{)

#2 2023-02-17 09:38:05

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
WindowsFirefox 110.0

Odp: Nymfetamina

Nie wiem czemu, ale widzę w Tobie dużo samej siebie sprzed lat.

Nymfetamina napisał/a:

Tak wiem, brzmi skurwysyńsko trudno.

Nie tylko brzmi, ale też i jest.

Nymfetamina napisał/a:

chciałabym być mała i lekka na 45, albo silna i rozbudowana może nawet na obecne 60 i tylko rozkład tkanek się zmieni.

wydaje mi się, że sporo wiesz o makro, bilansowaniu posiłków etc. Czyżby gym rat? [dblpt]D

Nymfetamina napisał/a:

bo o osobie którą jestem teraz nie chce mi się gadać.

Myślę, że jesteś naprawdę super osobą, która po prostu ma bardzo skomplikowaną relację ze sobą. Bardzo chętnie bym poczytała więcej o Tobie.


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

#3 2023-02-17 14:03:35

Nymfetamina
Gość
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nymfetamina

ivy napisał/a:

Nie wiem czemu, ale widzę w Tobie dużo samej siebie sprzed lat.

Myślę że większość z nas ma dość podobne historie, przynajmniej na poziomie emocjonalnym, dlatego takie fora działają.

ivy napisał/a:

wydaje mi się, że sporo wiesz o makro, bilansowaniu posiłków etc. Czyżby gym rat? [dblpt]D

Tak, zdecydowanie. Tylko wychowany na balecie, więc dwa wilki, czy coś. Kocham siłownię, mogłabym tam zamieszkać, ale kiedy w życiu mi się muesza nie mam na nic siły i chcę po prostu zniknąć i nie czuć,  więc próbuję przestać jeść. No i siłownia zawsze potem na mnie czeka żeby mnie wydostać z binge załamki.

ivy napisał/a:

Myślę, że jesteś naprawdę super osobą, która po prostu ma bardzo skomplikowaną relację ze sobą. Bardzo chętnie bym poczytała więcej o Tobie.

Jestem bardzo typową messy 20latką, dorywcza praca w call center, z braku kasy na studia kosmetyczna szkoła policealna (nawet nie dla tego że mnie to specjalnie interesuje, po prostu potrzebuję coś robić w trakcie przerwy i tak się trafiło), słaba relacją z rodzicami i związek z niecheci do samotności. Kiedyś miałam rzeczy które lubiłam i spędzałam nad nimi całe dnie, potem mi zabrakło siły i zostałam w tyle przez co słabnę jeszcze bardziej. Bardzo potrzebuje sobie to poukładać. Z uporem maniaka wierzę że wywrócenie wszystkiego do dóry nogami naprawi moją głowę, ale jak położysz poduszkę plamą do dołu to nie stanie się magicznie czysta, prawda?

#4 2023-02-17 17:47:54

skinniest
Motylek
Dołączył: 2023-01-04
Liczba postów: 99
Wiek: 19
Waga obecna: 65???????
Wzrost: 162
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Nymfetamina

Wydajesz się ciekawa, nie mam pytań - napisałaś chyba wszystko, co trzeba wiedzieć


happinessisonlyrealwhenshared.

Offline

#5 2023-02-17 19:13:19

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 303
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nymfetamina

Nie mam pytań, jestem na tak.

Bibę tylko o cierpliwość, nasza administracja ma dużo do roboty poza forum i wszyscy są mega zajęci.

Offline

#6 2023-02-17 19:48:58

Nymfetamina
Gość
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nymfetamina

Tak, czytałam. Nigdzie się nie śpieszę. Miło że mnie tu chcecie.

#7 2023-02-18 08:03:22

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
WindowsFirefox 110.0

Odp: Nymfetamina

Nymfetamina napisał/a:

Tylko wychowany na balecie, więc dwa wilki

balet i teatr tańca here przez 11 lat [dblpt]D

Nymfetamina napisał/a:

Z uporem maniaka wierzę że wywrócenie wszystkiego do dóry nogami naprawi moją głowę, ale jak położysz poduszkę plamą do dołu to nie stanie się magicznie czysta, prawda?

oj, nawet nie wiesz jak bardzo się z tym utożsamiam.

Wiadomość dodana po 26 min 39 s:
A tak ogólnie, to jak się ostatnio trzymasz? Jak sobie radzisz? Zarówno jedzeniowo jak i po prostu życiowo?


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

#8 2023-02-18 09:26:29

Nymfetamina
Gość
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nymfetamina

Paskudnie, ale stabilnie. Udało mi się ogarnąć takie bare minimum które musiałam odhaczyć żeby decyzja o zrezygnowaniu że studiów w grudniu kiala sens, tzn mam pracę i szkołę,  ale też dużo mniej energii niż bym chciała żeby przeznaczyć ją na siebie. Jedzeniowo żałośnie, chociaż kiedy praca mi organizuje dzień to łatwiej sobie zrobić pudełka i pilnować żeby to miało sens, ale nadal to nie szło tak jak bym chciała, dlatego znowu mnie tu ciągnie. Trochę na zasadzie "skoro i tak udaje mi się utrzymać czystą dietę przez max 3 dni, to niech chociaż będzie miała mniej kcal".

Wiadomość dodana po 09 min 26 s:
I jeszcze do cw i gw, to 1. ważyłam się dzisiaj i okazało się że trochę sobie zawyżyłam, jednak 57kg. 2. Znalazłam wczoraj chart, który kiedyś mi się spodobał, więc na razie ustawiam niższą gw, dopóki mi się nie odwidzi przynajmniej.

* 160cm/small frame/42kg

6nfWFTX

Link do grafiki jakby nie działała: https://ibb.co/6nfWFTX

Wiadomość dodana po 10 min 31 s:
Jezz, ja was tonami tekstu zarzucam, darujcie xd

#9 2023-02-18 10:07:48

ivy
Motylek
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 232
Wiek: 28
Waga obecna: 88.7
Wzrost: 176
WindowsFirefox 110.0

Odp: Nymfetamina

Nymfetamina napisał/a:

Jedzeniowo żałośnie, chociaż kiedy praca mi organizuje dzień to łatwiej sobie zrobić pudełka i pilnować żeby to miało sens, ale nadal to nie szło tak jak bym chciała, dlatego znowu mnie tu ciągnie.

no ja mam podobnie. Jak pracuje z biura to inna narracja, niż siedzenie w domu. Chociaż ostatnio mam mega problem, żeby nagotować sobie do pracy więc jem na ogół catering dietetyczny tam dostępny.

Nymfetamina napisał/a:

Znalazłam wczoraj chart, który kiedyś mi się spodobał, więc na razie ustawiam niższą gw, dopóki mi się nie odwidzi przynajmniej.

u mnie pokazuje 63kg jako idealną wagę, więc w sumie dążę do nieco niższej :x ale grafika super ogólnie!

i śmiało rozpisuj się! też sama Cię trochę podpytuje, żebyś mogła się właśnie rozruszać tutaj i żebyśmy mogły łatwiej Cię poznać i żebyś nie umarła z nudy w rekrutacji [dblpt]D

Ostatnio edytowany przez ivy (2023-02-18 10:08:28)


Ale to nieprawda. Smoki i potwory nie czekają na odwagę i piękno. Tylko na stratę. Tylko na śmierć. I niektórzy ludzie są tacy sami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pegueot307 - recydywa - virtualstories - 5life - royalblocks