bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-11-16 22:18:00

Thia
Gość
MacintoshSafari 604.1

Post powitalny

Ile masz lat?: | 18
2. Twoja najwyższa, najniższa i obecna waga oraz wzrost.
Najwyższa ( obecna ) 66
Najniższa: | 60-61
Waga preferowana: | 50-53kg
Wzrost: 165
4. Jak wygląda Twoje odchudzanie i jak długo trwa? Podaj swój przedział kaloryczny.
Od dawna, nawet nie pamietam od kiedy przymierzam się do diety. Nie potrafię tego zrobić, jedynie co, to rzucam się na jedzenie jak opętana. Nie potrafię powiedzieć sobie ,,wystarczy”, nie czuje, że jestem naprawdę syta. Przedział kaloryczny? Bardzo rożny, być może nawet 2500kcal dziennie.
5. Czym dla Ciebie jest "Pro-Ana"?
Ana to mój ostatni dzwonek na bycie chudą, atrakcyjną.. Nie widzę dla siebie innych szans, żeby poczuć się ze sobą lepiej.
6. Czy byłeś/aś kiedykolwiek na forum o takiej tematyce? Jeśli tak, to dlaczego już do niego nie należysz?
Nie, nigdy.
7. Jakie masz oczekiwania wobec forum i co chcesz w nie wnieść?
Chciałabym otrzymać tutaj wsparcie, rady dla osoby początkującej i dzielić się swoimi przeżyciami. 
8. Opowiedz coś o sobie: Jestem bardzo (a przynajmniej tak uważa moje otoczenie) sympatyczną osobą, która nade wszystko ceni sobie spokój. Moje życie opiera się głównie na siedzeniu w miejscu, a chciałabym W KOŃCU ruszyć na przód.

#2 2022-11-16 22:29:45

кости
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 544
Waga obecna: 47
Waga docelowa: 44
Waga zrzucona: 14
WindowsOpera 91.0.4516.106

Odp: Post powitalny

cześć, Thia!

Thia napisał/a:

Nie potrafię powiedzieć sobie ,,wystarczy”, nie czuje, że jestem naprawdę syta.

czy byłaś kiedykolwiek diagnozowana w kierunku zaburzeń odżywiania?
czy mogłabyś opisać co dokładnie masz na myśli wspominając o sytości (czy chodzi o sytość związaną z psychiczną potrzebą jedzenia czy fizyczną - tutaj upomina się układ pokarmowy?)

Thia napisał/a:

Nie widzę dla siebie innych szans, żeby poczuć się ze sobą lepiej

dlaczego tak uważasz?


jeśli masz wątpliwości to rób to co podpowiada Ci instynkt; nawet jeśli podpowie Ci źle i wpadniesz w gówno, to wpadniesz w zgodzie z samym sobą, a to jest najważniejsze

Offline

#3 2022-11-17 12:19:14

Thia
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Post powitalny

кости napisał/a:

cześć, Thia!

Thia napisał/a:

Nie potrafię powiedzieć sobie ,,wystarczy”, nie czuje, że jestem naprawdę syta.

czy byłaś kiedykolwiek diagnozowana w kierunku zaburzeń odżywiania?
czy mogłabyś opisać co dokładnie masz na myśli wspominając o sytości (czy chodzi o sytość związaną z psychiczną potrzebą jedzenia czy fizyczną - tutaj upomina się układ pokarmowy?)

Thia napisał/a:

Nie widzę dla siebie innych szans, żeby poczuć się ze sobą lepiej

dlaczego tak uważasz?

Tak, byłam  zdiagnozowana na kompulsywne objadanie, ale chce z tym walczyć.
Mówię o sytości jako psychicznej potrzeby jedzenia, po prostu zaczęłam podjadać z nudów i nie czułam tego, że już mi wystarczy.
Sądzę tak dlatego, że próbowałam już naprawdę wielu opcji i zadna nie dała mi zadowalającego efektu.

Wiadomość dodana po 31 min 53 s:
No i nie chodzi tutaj tylko o wygląd, a o ogólną ,,perfekcję” którą chciałabym osiągnąć.

#4 2022-11-17 22:39:56

Harmony
Motylek
Dołączył: 2022-10-31
Liczba postów: 308
Wiek: 29
Waga docelowa: 60
Wzrost: 176
MacintoshSafari 604.1

Odp: Post powitalny

Thia napisał/a:

Tak, byłam  zdiagnozowana na kompulsywne objadanie, ale chce z tym walczyć.
Mówię o sytości jako psychicznej potrzeby jedzenia, po prostu zaczęłam podjadać z nudów i nie czułam tego, że już mi wystarczy.
Sądzę tak dlatego, że próbowałam już naprawdę wielu opcji i zadna nie dała mi zadowalającego efektu.

Wiadomość dodana po 31 min 53 s:
No i nie chodzi tutaj tylko o wygląd, a o ogólną ,,perfekcję” którą chciałabym osiągnąć.

Cześć!
Chodzisz na terapię? Co wzbudza w Tobie objadanie się?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
demilus - vestrpg - clitheroeeurope - gorpg - freepols