bones loves
AKTYWNE FORUM PRO-ANA 2024. REKRUTACJA TRWA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-12-06 03:20:21

StrawberryCow
Gość
Windows 7Chrome 87.0.4280.88

Rekrutacja

1. Lat mam obecnie 19.
2. Mój wzrost to ok, 173 cm.
3. Obecnie ważę 63 kg, najwięcej warzyłam 75
4. Nie mam jasno określonego celu. Będę się odchudzać aż nie uznam że jest dobrze. Myślę że będzie to przy ok 52 kg.
5. Nie jestem obecnie na żadnej  diecie. Schudłam samoistnie odstawiając słodycze i zmieniając styl życia. Jeśli chodzi o limit kcal na pewno na początku nie zejdę niżej niż 1000.
6. Pro Ana jest dla mnie nie tylko szansą na spódniczki i sukienki ale też na doskonalenie siebie. Naukę dyscypliny i stawiana sobie granic aby podejmować świadome i ważne decyzje w oparciu o to co jest dla mnie dobrze i potrzebne a nie co chce choć jest mi zbędne.
7. Oczekuję to może za duże słowo. Chciałabym otrzymać wsparcie i dobre razy żeby nie być z tym sama  [dblpt]heart[dblpt]  A jak wiadomo dobro wraca więc chętnie obdarzę tym samym innych uczestników tego sekretu.
8. Nie byłam wcześniej uczestniczą takiego forum.
9. No to jestem Nadia i pochodzę z Wrocławia:)
Mieszkam tu od urodzenia i tu się uczę żeby dostać się na dobre studia.
Jestem już zaręczona i powoli wchodzę w swoje dorosłe życie.
Nie bardzo wiem co tu napisać  co tak na prawdę inni chcieli by o mnie wiedzieć.
Jestem trochę aspołeczna ale chętnie odpowiem na zadane mi pytania.
Po krotce jeszcze dodam ... od 15 roku życia zmagam się z depresją i zaburzeniami osobowości.
Bywam niestabilna i mam za sobą parę prób samobójczych i pobyt na oddziale psychiatrycznym.
Obecnie się nie leczę choć najpewniej po pandemii wrócę na terapie ze względu na nieprzepracowane traumy.
Myślę że to ważne informacje jeśli mam być częścią waszej grupy ..

#2 2020-12-06 08:44:55

skinnywitch
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Rekrutacja

Witam swoją imienniczkę!
Ile kalorii bys chciala jesc jesli zejdziesz ponizej 1000kcal?

#3 2020-12-07 16:26:22

Minion
Gość
Windows 7Chrome 87.0.4280.88

Odp: Rekrutacja

StrawberryCow napisał/a:

Po krotce jeszcze dodam ... od 15 roku życia zmagam się z depresją i zaburzeniami osobowości.
Bywam niestabilna i mam za sobą parę prób samobójczych i pobyt na oddziale psychiatrycznym.
Obecnie się nie leczę choć najpewniej po pandemii wrócę na terapie ze względu na nieprzepracowane traumy.
Myślę że to ważne informacje jeśli mam być częścią waszej grupy ..

Dzięki za szczerość i otwartość. Bardzo to tutaj doceniamy.
Widzę, że mamy trochę podobne historie, u mnie zaburzenia też zaczęły się około tego wieku (depresyjne i lękowe). Ech, ciężka sprawa, raz że to okres dojrzewania, co samo w sobie jest rewolucją, a dwa że zaburzenia...
Bardzo dobrze, że planujesz wrócić na terapię, wierzę, że ona Ci po prostu ułatwi życie.

Wiadomość dodana po 17 s:

Nieslodka napisał/a:

Pytanie czy chcesz sie pakowac w Pro Ane bedac w terapii?

O, no właśnie.

#4 2020-12-08 14:28:35

Zuzanna
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Rekrutacja

Nie wolałabyś się odchudzać na normalnych deficytach? Jesteś dosyć wysoka, przy przykładowych 1600 kcal czułabyś się lepiej fizycznie i psychicznie. Nie boisz się, że wysokie deficyty źle wpłyną na twoją głowę? Można powiedzieć, że to taka dodatkowa cegiełka.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
hof - vmzkopole - smswobodna - leisurerpg - weliferpg